La Siesta Casera houpací sedačka

24. 5. 2013

La Siesta Casera houpací sedačka

Příjemné okrové odstíny a zemité tóny se perfektně hodí do interiérů v přírodním stylu. 100 % BIO bavlnu ocení nejen příznivci zdravého životního stylu, ale i jemná dětská pokožka. Pevná pruhovaná látka je odolná proti žmolkování a protržení. Prostorné sí Příjemné okrové odstíny a zemité tóny se perfektně hodí do interiérů v přírodním stylu. 100 % BIO bavlnu ocení nejen příznivci zdravého životního stylu, ale i jemná dětská pokožka. Pevná pruhovaná látka je odolná proti žmolkování a protržení. Prostorné sítě a sedačky Casera jsou určené především pro rodiny a páry.

Solartent easy beige

24. 5. 2013

Solartent easy beige

Solartent easy postavíte za necelé tři minuty. Lehká konstrukce z teleskopických laminátových tyček nese plachtu o rozměrech 290x100, která nabídne dostatek stínu jedné až dvěma osobám. Nadzvednutím a pootočením celého stanu se přizpůsobíte pohybu slunce během dne. Plachta poskytuje ochranný faktor 60 dle nejpřísnějšího UV standardu 801. Stan odolává větru do rychlosti 30 km/h. Kotvení stanu je možné provádět v závislosti na typu podkladu těmito způsoby:
písek - po naplnění 2 vaků (součást dodávky) pískem, se vaky uvažou v rozích solartentu
oblázky - založením fixačních popruhů oblázky v rozích solartentu
hlína - zatlučením 4 stanových kolíků (součást dodávky) v rozích solartentu
Výrobek je dodávan v taštičce s popruhem o délce 53 a průměru 10 cm.

Houpací síť Barbados natura

24. 5. 2013

Houpací síť Barbados natura

Houpací síť pro dvě osoby (při nepřekročení nosnosti) v klasickém přírodním provedení. Hustá tkanina si poradí s garantovanou nosností, dostatečná délka i šířka potvrzují vyváženost poměru mezi cenou a pohodlím. Pro jednoho poskytuje nadbytek prostoru, ale také dvě osoby budou mít dostatek pohodlí. Pro ležení v síti doporučujeme komfortní polohu našikmo - Vaše záda tak budou rovná a nebude Vám hrozit vypadnutí ze sítě. Síť je balena ve vaku ze stejného materiálu a ve stejné barvě jako síť. 
Uvedená cena nezahrnuje polštáře. Polštáře lze objednat samostatně.

Deluxe portable hammock blue

24. 5. 2013

Deluxe portable hammock blue

Cestovní houpací síť s lehkým skládacím stojanem vybavená integrovaným nafukovacím polštářkem a držáky na nápoje a knihu je vyrobena z polyesteru a ocelových trubek. Velmi snadno se rozkládá a skládá (není potřeba žádné nářadí). Složená se vejde do vaku na záda s popruhy přes rameno, který je součástí dodávky. Je vhodná na pláž, k bazénu, na zahradu či terasu a všude tam, kde s ní bude třeba často manipulovat. Díky nízké hmotnosti ji můžete vzít kamkoliv sebou… Rozměry vaku se složenou sítí jsou 13x15x96 cm.

Tel: 572 501 497
Novinky do mailu

Chceteli pravidelně dostávat novinky z našeho shopu na mail, vyplňte prosím Váš email.